אודותינו

צרו קשר

נשמח לשמוע מכם

 

קרן: 054-4765383

אדל: 052-3283787

Thanks! Message sent.

'טרגט תקשורת' מתמחה בייעוץ תקשורתי, ניהול קשרי מדיה ומינוף חשיפת לקוחות בתקשורת לצורך חיזוק המותג. המשרד נותן מענה מקצועי ויצירתי במטרה להיות בתודעה התקשורתית של קהל הצרכנים בארץ.
 
אופי המשרד עכשווי, מעודכן וחדשני, מבוסס על קשרי מדיה חזקים, הכולל ניסיון רב ומומחיות בהתנהלות אל מול אמצעי התקשורת השונים. 
המשרד הינו שותף מלא לתהליכים התקשורתיים של לקוחותיו ומסייע להם ביצירת מובילות ובידול למול המתחרים.
 
האמונה המובילה אותנו היא ההכרה בשילוב נכון בין הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח ומטרותיו לבין חשיבותו המכרעת בבניית תמהיל תקשורתי- שיווקי מדויק וממוקד קהלי מטרה. זאת תוך מיצוב ובידול נכון והתאמה לשוק דינמי ותחרותי על מנת ליצור חשיפה אפקטיבית ובולטות מקסימלית.
 
התהליך התקשורתי מתחילת דרכו נעשה בשיתוף פעולה מלא, אישי ומקצועי. מבניית המסרים תוך חשיבה מעמיקה, פתרונות יצירתיים המותאמים אישית לצרכי הלקוח והמוצר, בעבודה קשה, חשיבה מעמיקה ובתוצאות מוכחות.
 
לקוחותינו הינם שותפים מלאים לדרך. משרדנו דוגל במקצועיות, אמינות ושקיפות אשר יקנו לכם מעורבות גבוהה בהבנת התהליך והפעילות התקשורתית.  
 

מי אנחנו

קרן כהן מזור

קרן כהן מזור בעלת ניסיון של למעלה מעשור כיועצת תקשורת בכירה ואשת יחסי ציבור. במהלך השנים צברה ניסיון רב ומומחיות בהתנהלות אל מול אמצעי התקשורת השונים, ניהלה קמפיינים רחבי היקף במגוון רחב של לקוחות ותחומים, שותפה מלאה לתהליכים התקשורתיים של הלקוחות ומסייעת להם ביצירת מובילות ובידול למול המתחרים.  מקצוענית בלתי מתפשרת וטוטאלית ומחוברת ללבו הפועם של עולם התקשורת הישראלי.

 

מאמינה כי תוצאות משמעותיות, מיצוב והחדרה של מותג יתכנו רק לאחר הבנה עמוקה של קהל המטרה, דואגת שהלקוחות יקבלו חשיפה רוחבית גדולה ואיכותית לצד שמירה על מקצועיות בלתי מתפשרת, בחשיבה "מחוץ לקופסא" שמביאה לבניית אסטרטגיה שונה וייחודית לכל לקוח בכל תחום. 

 

בעלת תואר BA בתקשורת וניהול מהאוניברסיטה הפתוחה

 

מאמינה בחדשנות, שיתופי פעולה וחיבור בין עולמות תוכן שונים ומגוונים ובעד החיים הטובים!

054-4765383 | keren@targetcomm.co.il

  • LinkedIn - keren

אדל מרקוביץ

אדל מרקוביץ' דוברת ויועצת תקשורת עם ניסיון של למעלה מעשור, מילאה שורה ארוכה של תפקידי דוברות ויחסי ציבור לאורך השנים בעשרות פרויקטים מגוונים.
 
חיה ונושמת תקשורת, מאמינה גדולה בבריאת המציאות, בשיתופי פעולה כדרך חיים ובמחשבה קריאטיבית פורצת גבולות.
אלופה בבניית קשרים, חיבורים עסקיים ורעיונות חדשים על מנת למקסם את חשיפת הלקוח.
מתמחה בבניית אסטרטגיה, כתיבה תקשורתית וניהול משברים של גופים גדולים.
 
מקיימת אינטראקציה צמודה ויומיומית עם כתבים ועורכים במדיה ותהפוך כל אבן כדי להגיע לכל כתב, עורך או כל איש מדיה אחר כדי למנף את הלקוח בתודעה הציבורית. לא מתפשרת, יוזמתית, יצירתית ועקשנית.  
 
בעלת תואר B.A בתקשורת ומנהל עסקים מהמכללה למנהל, התמחות בתקשורת שכנועית ודיגיטלית.

052-3282787 | adel@targetcomm.co.il

  • LinkedIn - Adel